Aktuálně:

Dovolte nám informovat Vás ohledně vstupenek na zrušené promítání. Ti z Vás, kteří si zakoupili vstupenky v prodejně dostanou vstupné vráceno hotově na prodejním místě Ticketportálu. Ti, kteří kupovali vstupenky přes internet, mají napsat na adresu reklamace@ticketportal.cz, že chtějí vrátit vstupné. Následně budou navigování jak mají postupovat a peníze jim budou vráceny na účet. Omlouváme se, že jsme Vám způsobili komplikace a věříme, že nám zůstanete věrni i nadále.

https://www.ticketportal.cz/Article/5909

Neporučíme větru a dešti, ale taky před ním neutečeme, nezalezeme. Aktuální předpověď (sobota 8:30) už nehlásí déšť, ale jen malé přeháňky nebo mrholení. ROKLEFEST, bude i v sobotu probíhat, tak jak vidíte v programu. Nabalte pláštěnky a deštníky, a přijeďte ukázat, že nejsme z cukru a dokážeme si užívat život za každého počasí... Otazníkem momentálně je pouze večerní promítání. Na Facebooku Vás budeme průběžně informovat o aktuálním stavu. Těšíme se na Vás.

A kromě počasí nás trápí i další nemilá zpráva ze sobotního rána:

Koncert Samsona Lenka, z důvodu hlasové indispozice, nahradí koncert písničkáře Pepy Štrossa.

Důvodem je ztráta hlasu Samsona. Velice se všem příznivcům omlouvá a my se k němu přidáváme. Těšili jsme se na skvělý koncert. Ale o ten určitě nepřijdete, protože Samson sám sehnal náhradu a doporučil Pepu, který svým píničkářským uměním baví posluchače a děti již desítky let. Více o Pepovi naleznete například zde.


Aktuality najdete na Facebooku, Twitteru a Instagramu. Vše o doprovodném programu zde a nákup vstupenek zde. Pokud se potřebujete zorientovat, pomůže Vám naše mapa.

Festival se koná i v případě nepříznivého počasí.>>> Více o festivalu <<<


Vstupenky

Vstupenky můžete koupit na konkrétní část festivalu. Sobotní vstupenka na festival a dětský den je pro jedno dítě a jednoho rodiče. Je platná jak na Lesné, tak v Divišově čtvrti. Vstupenky se v případě, že nebude vyprodáno budou dát zakoupit i na místě konání u pokladen.

Ceny vstupenek

Pátek 6.9.2019 - koncert NEŘEŽ a PŘÍSTAV (v amfiteátru) 170 Kč
Sobota 7.9.2019 - program v amfiteátru od 14:00 do 18:00 a koncerty v Divišově čtvrti (1 vstupenka pro 1 dítě a 1 rodiče) 120 Kč
Sobota 7.9.2019 promítání (v amfiteátru) filmu Bohemian Rhapsody (neplatí zde lístek z dětského dne) 120 KčA co Vás čeká dál?

Spousta zábavných úkolů a skvělých odměn. Kromě toho i skákací hrad, obří skluzavka, tetování, malování na tváře, zorbing, ohňostroj, pískování, střelnice s 5ti druhy střeleb, jízda na koni a poníkovi, balónkování, dílničky pro děti i dospělé, chemická škola se svými pokusy a škola řemesel pro šikovné ruky. Skvělé občerstvení od Zóny 59. Únikové hry od Netboxu... Sladké překvapení od Chupa Chups a Manner.

Poprvé se na festivalu představí i řemeselníci a u každého naleznete i dílničku, takže si můžete všichni konkrétní řemeslo i vyzkoušet.

Další informace naleznete na našem Facebooku.


Mapa  festivalu