Pár praktických informací:
Parkování - v okolí amfiteátru je obytná zóna a tak může být zaparkování časově náročnější. Příjezd s předstihem nemusí být na škodu.
Na co sednout - amfiteátr je přírodní bez lavic. Těch bude jen omezené množství. Doporučujeme vzít karimatky nebo deky pod zadek. Má být teplo, ale na Hradišťan a letní kino, už bude chladněji.
Odpad - budete obdarování sponzorskými dobrotami. Nemusíte nám děkovat, stačí když odpadky vyhodíte do připravených odpadkových košů.
Koupání v pěně - děti tuto činnost milují, rodičům na konci zůstane spokojené zmoklé kuře. Takže vezmete ručník a náhradní oblečení ať je dítě v teplíčku.
...Pokud Vás ještě něco napadá, tak se ptejte na www.facebook.czroklefest


Bylo to SKVĚLÉ... DĚKUJEME!!!!!

... zde pár fotek a těšíme se na Vás 7.9.2018 a 8.9.2018


PROGRAM FESTIVALU 2017 - Amfiteátr
(vstup zdarma, nebo dobrovolné vstupné)
13:00 Koncert Jiří Suchý jazz band
14:00 Koncert Milan Kašuba band - electro swing
15:30 Divadlo pro děti - Facka – představení Túdle núdle
16:45 Koncert Louisovi Sirotci - 30. léta USA
18:00 Koncert skvělá brněnská folková kapela Přístav

Program cvičení s FRIENDS FITNESS na ROKLEFESTu 2017:
17:00 CORE (Katka H.) - Posilování zaměřené na střed (jádro) těla, u kterého zapojíme hluboký stabilizační systém, který je důležitý nejen pro správné držení těla.

17:30 BodyForm (Lucka) - Cvičení pro ty, kteří se snaží posílit svaly problémových partií - hýždí, břicha -ale zaměříme se také na komplexní posílení a procvičení těla.

18:00 Yoga (Katka K.) - je označení pro fyzickou, mentální a spirituální disciplínu, ve které je kladen důraz na plynulé přechody mezi jednotlivými pozicemi a na správnou techniku dýchání.

Přidejte se k nám na Facebooku - www.facebook.com/Roklefest


PRAKTICKÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

 Deky sebou...

Jelikož se jedná o amfiteátr přírodní, bez laviček, tak si ti, kteří budou chtít sedět nebo si udělat pohodlí na louce musí vzít vlastní sezení.

 

Jak na ROKLEFEST?

 

Vystoupíte na konečné zastávce Čertova rokle a budete pokračovat směrem do lesíka před Vámi (vede do něj jen jeden chodníček). Kráčejte pořád rovně a sledujte žluté šipky, až dojdete na dětské hřiště. Za ním odbočte vpravo (šipky napoví) a pak pořád rovně 200m a jste v amfiteátru. Pokud nepůjdete 200m, ale po 150m odbočíte vlevo jste na louce, kde se koná Dětský den. Více uvidíte na mapce festivalu ZDE.

 

Kde se Roklefest koná?