ROKLEFEST - Amfiteátr Lesná - Brno

 

13.9.2015 -  DĚKUJEME !!!!!!!!!!!!!!!! 

 • Všem lidem, kteří přišli na festival. Taková účast byla pro nás obrovským překvapením a moc nás potěšila. Rokle byla neskutečně pozitivně nabitá a ten počet rodin s dětmi... fantastické!!!!
 • Dobrovolníkům za VELIKOU pomoc. Bez Vás by festival nemohl existovat.
 • Hudebním skupinám a zvukaři festivalu. Akustika i hraní bylo perfektní.
 • Partnerům akce, radnici, radním a starostovi městské části Brno sever - za účast a podporu.
 • Řezníkovi Mišovi Poluncovi za výborné uzeniny a pomoc na stánku
 • Každému za Vaše podněty pro další ročník

Omlouváme se, ze nedostatky, které byli na nultém ročníku festivalu. Dělali jsme takovou akci všichni poprvé v životě. Za celou dobu co amfiteátr na Lesné existuje, se k ničemu podobnému nikdo ještě neodhodlal. Až my teď...

Překvapilo nás, že přišla taková masa lidí a tím pádem jen jedna pípa na pivo nestačila. I odpadkových košů mohlo být víc, na louce víc stanovišť. Příště taky začneme dříve - abyste mohli jít s dětma do postýlek dřív než v 19:30. Kdo nic nedělá, nic nepokazí... 

Napište nám další podněty na info@roklefest.cz - budeme za ne vděčni.

 

Za všechny z ROKLEFESTu 2015 a Dětského dne ještě jednou děkujeme a těšíme se na Vás v roce 2016. 

 

12.9.2015

... ráno 4:59 - 12.9.2015 - JDEME NA TO! Čeká nás dnes ještě hodně práce... Moc se na Vás těšíme! 

PÍŠÍ o nás a o Vás...

Hnutí SOL - http://www.solesne.cz/aktuality/babi-leto-na-lesne

 

VÝHERCE SOUTĚŽE

o HYUNDAI i30 COMBI NA 1 TÝDEN ZDARMA od společnosti HYUNDAI Auto Pokorný je Jana Novotná - https://www.facebook.com/jana.novotna.121 Gratulujeme a pokud se bude účastnit festivalu, tak ji rádi cenu předáme přímo na místě.

 

POZVÁNKA OD MISTRA

 

 Foto z amfiteátru naleznete zde.

 

PRAKTICKÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

 Deky sebou...

Jelikož se jedná o amfiteátr přírodní, bez laviček, tak si ti, kteří budou chtít sedět nebo si udělat pohodlí na louce musí vzít vlastní sezení.

 

Jak na ROKLEFEST?

 

Vystoupíte na konečné zastávce Čertova rokle a budete pokračovat směrem do lesíka před Vámi (vede do něj jen jeden chodníček). Kráčejte pořád rovně a sledujte žluté šipky, až dojdete na dětské hřiště. Za ním odbočte vpravo (šipky napoví) a pak pořád rovně 200m a jste v amfiteátru. Pokud nepůjdete 200m, ale po 150m odbočíte vlevo jste na louce, kde se koná Dětský den. Více uvidíte na mapce festivalu ZDE.

 

DĚTSKÝ DEN

Jak se Vaše ratolesti se na louce zabaví? Malování na obličej od www.malovanyoblicej.cz, fotoateliér Netboxu, klauniáda Kuk a Cuk, několik soutěžných stanovišť a pro ty, co je zvládnou i hezké dárky a opékání špekáčků s rodiči. A můžete si vyrobit i vlastní tričko(vemte si klidně i svoje, ale nebojte, máme pro Vás připravené i NOVÉ TRIKA) nebo tvořit z hadříků, slámy...

 

PROGRAM V AMFITEÁTRU:

Celým odpolednem Vás bude provázet a akci moderovat sympatická zpěvačka skupiny PŘÍSTAV, Martina Hrbková.

 

15:00 - 16:00 JIŘÍ SUCHÝ s BREEZE BANDEM

16:00 - 17:00 PŘÍSTAV

mezi koncerty KLAUNIÁDA CUK a KUK

17:00 - 18:00 GÁBINA KOČÍ

18:00 - 19:00 MILAN KAŠUBA

BOMBOLA - bombastické ceny pro účastníky

19:00 - 20:00 LOUISOVI SIROTCI

 

 

PARTNER LANOVÉ CENTRUM v rámci festivalu nabídne... 

Chtěli jste si někdy zkusit lezení ve výškách? Chodíte kolem lanových center a říkáte si: "Jednou si to zkusím!" ? Tak můžete hned tuto sobotu! Náš partner Lanové Centrum poskytne VŠEM návštěvníkům ROKLEFESU speciální 33% slevu na balíček: sebejištění + skok na hrazdu + lanovky (více informací - zde). Jako návštěvník festivalu dostanete (nebo si vyžádejte u pořadatelů festivalu - ŽLUTÁ TRIKA s modrým potiskem) pásek na ruku, který slouží jako identifikátor. Pokud nevíte kde se nachází Lanové centrum, koukněte se na MAPU FESTIVALU.

 

SOUTĚZ na Facebooku

 

KDO BUDE HRÁT?

5 kapel z oblasti jazzu, swingu a folku rozezvučí po 40ti letech přírodní amfiteátr na Lesné. Koho uvidíte a uslyšíte? Jazzman JIŘÍ SUCHÝ s BREEZE BANDEM, oblíbená folková kapela, která vyhrála několik Port - PŘÍSTAV, GÁBINA Kočí, dcera zakladatele jazzu v Brně pana Kočího, vystoupí se svým bandem a její kaštanový hlas Vás všechny dostane do pohody. Do jazzového nebe Vás zase dostane svým vystoupením nejlepší jazzový kytarista Milan Kašuba, který dokonce bydlí na Lesné a je velkým patriotem. No a Louisovi sirotci to určitě roztočí, tak, že se Vám nebude chtít sedět a amfiteátr se roztančí do večerní pohody...

 

JAM ZÓNY

Máte hudební nástroj? Rádi hrajete? Tak si sbalte nástroj i sebe a přijeďte 12.9.2015 na Lesnou ! V Čertové rokli bude v rámci ROKLEFESTU 2015 i možnost zajamovat si hned na několika loukách v okolí festivalu nebo přímo v rokli. Jedinečná možnost pro všechny hudebníky ukončit společně hudební festivalové léto, potkat se a užít si hraní i muziku. O občerstvení je postaráno ;) Těšíme se na Vás!!!!

 

JAKÉ BUDE POČASÍ?

Počasí Brno

 

 

FITNESS LOUKA

Na fesťáku si zacvičit? A proč ne? Náš partner FRIENDS FITNESS z ulice Arbesova se Vám bude věnovat a cvičit s Vámi od začátku festivalu. A kde se bude cvičit? KLIKNI ZDE!

 

BIKE POINT

Místo na festivalu, kde si můžete nechat odborníky z www.biky.cz zkontrolovat svoje miláčky, poradit se před koupí nebo dovybavením kola. Případně si jen tak pokecat o bikování

 


Hledáme partnery pro podporu festivalu. Jeho existence i budoucnost je závislá právě na nich. Nemáme žádné dotace a všechny náklady jsou hrazeny právě z příspěvků sponzorů. Neváhejte nás kontaktovat pokud máte zájem oslovit lidi na největším sídlišti v Brně a další příchozí na festival. Více informací o možnostech partnerství naleznete ZDE

 

 

Kde se Roklefest koná?

 

Přátelé dobré hudby, Lesňáci, rodinky i starší obyvatelé nejhezčího sídliště v Brně,

zveme Vás po 40ti letech do naší ROKLE, která jindy Lesnou spíš rozděluje na dvě půlky, ale v tuto sobotu ji spojí na nultém hudební festivalu ROKLEFEST. V částečně obnoveném amfiteátru můžete zhlédnout hned několik koncertů a na vedlejší louce, čeká na děti a rodiče - Den dětí. Ratolesti můžou absolvovat zábavné soutěže, poznat nové kamarády a získat zajímavé ceny od našich sponzorů a pana starosty. Louka bude samozřejmě sloužit i jako místo odpočinku, k občerstvení nebo na zábavy všeho druhu, dle Vaší libosti.

Pro dospělé je připraven bohatý program na pódiu, kde postupně vystoupí to nejlepší z brněnského swingu, jazzu a folku. Více naleznete na našich plakátech. Program začíná od 15:00 a končí v 20:00. Občerstvení (jak tekuté, tak pevného skupenství, samozřejmě i to zdravé pro nejmenší) je zajištěno. Jeho zakoupením podpoříte organizaci této akce, protože není financována z klasického vstupného – VSTUP je ZDARMA! Akce vznikla jen díky nadšencům a sponzorům. 

Myslíme si, že Lesná si zaslouží ožít nejen novou generací občanů, která se sem stěhuje, ale i kulturou, kterou jednoznačně postrádá. Můžete být součástí tohoto projektu, jelikož se jedná o obnovu amfiteátru na UNIKÁTNÍM, architektonicky ojedinělém sídlišti, které bylo navrženo Františkem Zounkem a Viktorem Rudišem v roce 1961. Dá se říct, že v rámci města se jedná o nejširší a nejradikálnější stavební projekt v Brně od doby zboření městských hradeb.

Těšíme se na Vás v sobotu 12.9.2015 v 15:00 v amfiteátru!!!

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Attention Required! | Cloudflare

  23.6.2017 10:08:20 | Dannykap

  Attention Required! | Cloudflare
  [url=http://acheterdufrance.com/]Show more![/url]

  Odpovědět

 • Good

  1.8.2017 6:41:03 | ronrogers

  Good post.Its about festival. Such participation was a great surprise for us and it pleased us.Everything is just so lovely and perfect!You will get academic integrity, quality and punctuality from sites available now. Hence, each of the paper done at custom essays has a touch of professionalism.So try to write better and make your essay better at any level.Its the better way for you to make your essay with good contents.Visit https://www.essayguardian.com/

  Odpovědět

 • 301 Moved Permanently

  16.9.2017 7:51:59 | LelandCOX

  301 Moved Permanently
  [url=https://www.viagrapascherfr.com/]More info>>>[/url]

  Odpovědět

 • Doctor Shortage - Be Your Doctor's Pet

  3.10.2017 8:34:19 | Terryabogs

  Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.

  If youre a new or old fan of the show there are Tours and museums you can go and see some of the locations and memorabilia of this classic show. The Doctor Who Tour of London will take you on over 15 locations from the show, some from the new series and some from old sites like the location of The Invasion and Resurrection of the Darleks. The tour also takes you to the TV museum in London where you will get to see some of the cosumes worn in the show and props used. Also you can buy gifts and memorabilia from the shop.

  You will learn all about how the shows were made so the tour is also educational. If you want to take pictures of the locations thats not a problem. Remember the front door of 10 Downing Street in Aliens of London? Well you can get up and close to this and get your picture taken in front of the door. Rose Tyler fans will love the tour as you get to drop by her home in the show.

  Why not go that extra mile and actually meet a Doctor Who star. Well this is possible with private or group tours. You will get the general tour but included will be a pre-arranged meeting or lunch with a celebrity from the show. This will obviously depend on availability of the celebrity and the cost will reflect the popularity of that celebrity.

  There are tours in London and also Wales. The Wales tours take you to Cardiff where you will see lots of location which were featured in shows since 2005. You can leave from London or at Leigh Delamere services station on the M4. There is a Doctor Who exhibition in Cardiff which you get to see. At the end of the Doctor Who tour you get a souvenir group picture sent you by email which is a nice touch.

  For seriously devoted Doctor Who fans there is a 3 day tour which takes you to all the locations in both London and Cardiff. You will see locations from the past 45 years as well as recent sites from the lasted Doctor Who series. Day one is based in London where you get to see 15 sites. Day two takes you to Cardiff where you get to mean the real life owner of the to see we have an Gothic property used as the location of the school in Human Nature. The final day is partly spent in Cardiff with a walking tour at Cardiff Bay, then you head back to London but a stop at Stonehenge to see the site of the Pandoica. Then its dinner at The Cloven Hoof pub in Devils End b efore you taken back to central London.

   

  Odpovědět

 • Medical Thesis

  12.10.2017 0:35:33 | FelixmiC

  Writing a medical thesis or dissertation is a task done by almost all postgraduate and master's medical students. Dissertation is derived from the Latin word disserto which means discuss. It is essential to write successful medical papers such as medicine essays and medical thesis papers. There are several reasons as to why students write medicine essays. One of the reasons is to promote enhancement of critical judgment, research skills as well as analytical skills. Moreover, medicine essay writing produce students with the ability to 4evaluate and analyze data critically.

  The initial step for writing medicine essays is to choose a topic. A writer should have at least three topics to choose from. The topic has to be interesting, feasible and relevant. It is essential to write quality medicine essay. Hence, students need to have analytical skills and perfect writing skills. The writing skills will enable them write outstanding essay papers that can be highly regarded by instructors and professors. Teachers often require a lot and expect a lot from their students in terms of medicine essay writing. for this reason, students find essay writing to be an extremely difficult task and hence resort to buying custom medicine essays.

  A custom medicine essay has to be written by professional writers who are qualified in the field of nursing. Moreover, the custom medicine essay has to be original and plagiarism free. This means that it has to be written from scratch by experts with many years experience. The many years experience should enable a writer to write any form of medical paper including medical thesis, medicine essay and even medicine research paper. Moreover, experience will enable a writer to write a medicine essay that can guarantee academic success.

  Students get custom medicine essays from custom writing company. It is essential to choose the best company so that one can get the best custom medicine essay. The best and the most reliable medicine essay writing company should have some unique characteristics such as affordability and the ability to provide original and superior quality medicine essays. The other quality is that the company has to hire expert writers who can write quality medicine essays and other types of medical papers. The essays should not only be quality but also plagiarism free and free of grammatical and spelling mistakes.

  A custom medicine essay has a similar structure to any other academic essay assignment. It has an introduction that introduces the topic and tells the reader what the essay is all about. The second section is the body that has many paragraphs supporting the main topic. Finally there is the conclusion that briefly summarizes what has been discussed in the body section of the essay. Students should choose reliable writing companies so that they can get quality custom papers on several fields such as technology, sociology and law in addition to medicine field.

  Our custom writing company is the best company that all clients should rely on when in need of any given type of medicine paper. We provide quality papers that not only plagiarism free but also original. Moreover, our custom papers are affordable and able to guarantee academic excellence at all times. All our medical papers are reliable and sure of satisfying clients at all times.

   

  Odpovědět

 • kredyt bez zaświadczeń

  2.11.2017 22:16:12 | Januszek45Abect

  Poszukujesz mądrego źródła porad na temat kredytów pozabankowych? Ostatnimi czasy kredyt bez bik jest wśród naszych rodaków bardzo powszechny, jednakże na nieszczęście nie wszystkie oferty kredytowe są fair - głównie po to założyliśmy tę stronę internetową, aby wreszcie Polacy mogli dowiedzieć się, który kredyt bez zaświadczeń jest godny zainteresowania pod wszystkimi względami. Dosyć często umieszczamy swoje rozważania na temat świeżych ofert kredytowych, a więc wystarczy wchodzić na nasz wortal, aby wiedzieć jaki kredyt gotówkowy jest nisko oprocentowany, całkowicie pozbawiony ukrytych opłat, etc. [url=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl]kredyt bez bik[/url] [url=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl]pozyczka bez zaswiadczen[/url] [url=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl]pozyczka gotowkowa[/url] Brak pracy, długi bądź słabe zarobki nie są kłopotem dla pragnących pozyskać kredyt gotówkowy - no przynajmniej mówimy tutaj o naszych czytelnikach. Prawda jest taka, że zamieściliśmy w serwisie interesujące porady, które sprawiają, iż trafienie na kredyt bez zaświadczeń, naturalnie całkiem nisko oprocentowany, to żadne utrudnienie. Jednak wortal nie ma tylko i wyłącznie informacyjnego charakteru - również można najzwyczajniej załatwić sobie za jego pośrednictwem kredyt bez bik.

  Zapewne pragniesz wreszcie wziąć taki kredyt gotówkowy, który sprawi, że zakupisz sobie choćby telefon komórkowy albo opłacisz stomatologa, ale później nie będziesz mieć nawet małych przykrości. No cóż, niby od czego jest właśnie otworzony przez nas wortal? No co jak co, ale nikt kto sensownie podejście do lektury zawartości w serwisie nie będzie miał wątpliwości odnośnie tego jaki kredyt bez bik, a właśnie o kredytach bez żadnych zaświadczeń mowa, jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Oczywiście wszystkie z porad zostały napisane w taki sposób, że każdy pojmie o co się rozchodzi. W końcu kredyt bez zaświadczeń może być przystępny. Pod każdym względem.

  Wartościowe kompendium informacji dla takiego człowieka, który nie wie, który kredyt bez bik na ten moment jest w ścisłej czołówce. Ciężko zazwyczaj wybrać parabank, lecz po lekturze prowadzonego przez nas serwisu wreszcie wszystko będzie już jasne. Żywimy wielką nadzieję, że kredyt gotówkowy istotnie jest tym czymś na czym świetnie się znamy - reakcje użytkowników są zawsze pozytywne. Z wielką chęcią odpowiemy na wszelakie pytania jeśli wchodzi w rachubę kredyt bez zaświadczeń, regularnie aktualizujemy stronę, zatem wszyscy kredytobiorcy powinni być zadowoleni.

  Odpovědět

 • Review Of Diet Pills

  15.11.2017 10:33:11 | Davidbex

  Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

  The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

  The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

  When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

  The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

  Odpovědět

 • General Foot Health

  5.12.2017 10:44:19 | Jessiethign

  A Biological Masterpiece, But Subject to Many Ills
  The human foot is a biological masterpiece. Its strong, flexible, and functional design enables it to do its job well and without complaint—if you take care of it and don't take it for granted.
  healthThe foot can be compared to a finely tuned race car, or a space shuttle, vehicles whose function dictates their design and structure. And like them, the human foot is complex, containing within its relatively small size 26 bones (the two feet contain a quarter of all the bones in the body), 33 joints, and a network of more than 100 tendons, muscles, and ligaments, to say nothing of blood vessels and nerves.
  [url=https://www.cialissansordonnancefr24.com/le-cialis-est-il-en-vente-libre/]https://www.cialissansordonnancefr24.com/le-cialis-est-il-en-vente-libre/[/url]

  Odpovědět

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.